i Artikler

Tilbakemelding fra Kickoff med Omhelse: Min Kickoff-oppsummering

Tusen takk til deltaker Monica for denne tilbakemeldingen på Keto1200Kickoff Januar 2025. Bilde: Illustrasjonsfoto

Jeg trengte et spark i baken. Men dette er mer som å bli leid av to stykker som heier på deg samtidig. Utrolig lurt å bli med på kickoff for å komme i gang med bedre helse!

Jeg går fort ned og så står jeg på et platå og gir ofte fort opp. Gode verktøy jeg lærer her hjelper meg å visualisere langt frem og tenker at jeg har god tid!

Sommerkickoff 2025 starter nå – klikk her for påmelding og mer info

Og denne gangen erfarer jeg at dette er sant. ‘Stick to the plan’ da rikker vekta seg. Etter 4 uker med ned, opp og stillstand på vekten er jeg ned på -5 kg. Det er jeg strålende fornøyd med😇. Jeg vil ikke lures av vektplatåene.

Denne kickoff’en har vært en fantastisk start for meg i en måned med årsfest, ut å spise med venner, flere selskaper og sosiale happeninger! For livet skjer og jeg må lære meg å takle det og ta best mulig valg på tross av.

Jeg føler ro, ikke søtsug og jeg koser meg med god mat. I tillegg gleder jeg meg over alt jeg ennå ikke har fått laget- mye digg gjenstår å prøves! Takk for smakfulle oppskrifter.

Dere som driver dette er «på», skikkelig motiverende og gir meg lyst å fortsette med gode valg!

Nå er jeg veldig spent på min egen status til neste kickoff!!! Hvor er jeg da? Hvilken størrelse i klær bruker jeg da? Er smerter i føttene helt borte? Er ryggen mindre vond?

Ja- mye å se frem til ⭐️ Spennende å skifte S T I L , livsstil!

Nå gleder meg til neste uke, neste måned og neste måned der…💪🏼 og gleder meg til sommeren 2025!

Takk til Monica for fin og utfyllende tilbakemelding.

Vil du delta på Sommerkickoff 2025? Les mer her

Recent Posts

Legg igjen en kommentar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Start typing and press Enter to search